SK Tuřany B – START Brno B 1:6 (0:1)

Góly: Mikeš 3x, Zukič, Šurkala, Sedlář

Sestava: Hůrek – Krempaský, Toman, Fajkoš, Bím – Kristek, Mikeš, Matoušek, Janáč – Zukič, Šurkala

Střídal: Sedlář

K zápasu do Prace jsme zajížděli opět s velmi „poslepovanou“ sestavou. První poločas byl vyrovnaný s pár šancemi na obou stranách. Soupeř se do šancí dostával spíše po našich drobných chybách zapříčiněných hlavně velmi špatným hřištěm. My jsme však šli do kabin s vedením 1:0 po gólové hlavičce Pepy Šurkaly.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel náramně – hned v první minutě jsme zvýšili na 2:0 a o sedm později přidali další gól 3:0. To už soupeř postupně „odpadal“ a my skórovali ještě třikrát. Hattrickem se blýskl Mira Mikeš a poslední branku vstřelil „mlaďoch“ Michal Sedlář, který uzavřel v poslední minutě stav na 1:6.

Další zápas sehrajeme na Startu v neděli 19.9.2021 v 16 hodin, kdy k nám zavítá lídr soutěže, tým Lokomotiva Heršpice.