oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Béčko remizovalo v Řečkovicích gólem z poslední minuty

30.9.2018

9. kolo - II. třída Městský přebor

ŘEČKOVICE - START B 1:1 (1:0)

Střelci: 19. Horký David - 90. Matoušek Michal (pen.)
Diváků: 100
Sestava: Doušek - Těšík K.(66.Prokop), Štěpánek, Fousek, Fajkoš - Dozbaba, Krempaský(46.Vlček), Čupr, Matoušek M. - Těšík R.(66.Němec), Christov F.
Komentář k utkání:
Do zápasu proti vedoucímu celku soutěže jsme tentokrát nastoupili až na Martina Čupra bez posil z Áčka. V základní sestavě se poprvé po dlouhodobém zranění objevil v útoku Ríša Těšík.
Do utkání jsme vstoupili špatně a během úvodních patnácti minut to byla z naší strany tragédie. Nepřesné přihrávky, špatný odhad na balon, vše nám dlouho trvalo a nemáme odražené míče - to byl obraz naší hry. V 19. minutě Paťa Krempaský zbytečně fauluje před vápnem a z následného přesného přímého kopu přes zeď otevírá domácí Horký skóre utkání. Hraje se oboustranně podprůměrný zápas od vápna po vápno bez vážnějších šancí. V naší největší šanci první půle mířil Ríša po přesném vysunutí Rádia nad. Řečkovice zahrozily taktéž z pravé strany, ale Duši vytěsnil tvrdou střelu na roh. Během prvního poločasu jsme zahrávali snad osm rohů, ale proti soupeři, který zůstal daleko za očekáváním to vyrovnání nepřineslo a tak odcházíme do kabiny za nepříznivého stavu.
Do druhé půle nahradil Vlčák ve středu pole Patě. Obraz hry se oproti prvnímu poločasu nezměnil - máme více ze hry, lépe kombinujeme, ale bohužel pouze po vápno. Soupeř se od 70. minuty ještě více zatáhl a tak hrajeme často do plných. S výsledkem se snažil nejvíce něco udělat Martin Čupr, který ve svých čtyřiceti letech ve středu pole neúnavně bojoval a rozdával balony (velký příklad pro nás všechny). Po našich akcích přibývá rohů a standartek, ale domácí obránci je s úspěchem odvrací. V posledních deseti minutách hrajeme na tři obránce a Peťa Fousek se vysouvá na hrot. Ve 92. minutě zahráváme asi dvacátý a poslední roh zápasu, řečkovický hráč však zahrává ve vápně nešikovně rukou a sudí nařizuje správně penaltu. Míč si staví ve vypjaté chvíli náš penaltový specialista Michal Matoušek a přesnou střelou k pravé tyči rozhoduje o dělbě bodů.
Bod nakonec bereme, prohrát jsme si rozhodně nezasloužili. Pokud chceme ale pomýšlet na vítězství, tak musíme příští týden podat v Jundrově daleko lepší výkon.
Asistent trenéra Richard Těšík