MUŽI: Áčko si proti Ždírci zastřílelo

6.6.2022

25. kolo - Moravskoslezská divize

START - ŽDÍREC 5:0 (2:0)

Střelci: 30. Havlín Dominik, 45. Havlín Dominik, 59. Smejkal Adam, 64. Dovhanyuk Pavel (pen.), 86. Kaláb Lukáš

Diváků: 150

Sestava: Andrés - Žalud, Avdič, Smejkal, Sedlo - Hubr (Maixner), Pařízek, Musil (Frimmel), Doubravský (Kaláb) - Dovhanyuk (Stasiuk), Havlín

Komentář k utkání:

V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkání, soupeřem nám bylo mužstvo Ždírce. Chtěli jsme po dvou zápasech konečně naplno bodovat, což se nám povedlo. V prvním poločase jsme si vytvořili několik šancí, ale poprvé jsme se prosadili až ve 30. min. po rohovém kopu, hlavou skóroval Dominik Havlín. Další branku přidal těsně před koncem prvního poločasu opět po odraženém balónu z hranice vápna.
Ve druhé půlce jsme jsme na chvíli vyšli z rytmu, ale tentokrát jsme žádné drama nepřipustili. Hosty jsme do žádné šance nepustily a naopak jsme si pomohli dalším rohem, po kterém skóroval hlavou Adam Smejkal. Ten tím korunoval svoji naprostou dominanci v zápase při hlavičkových soubojích. Další gól jsme přidali po rychlé akci, na jejímž začátku si na pravé straně Michal Hubr pohrál ,,zidanovkou´´ s obránci, nahrál Pavlu Dovhanyukovi, který krásně přenesl balóna na druhou stranu na Martina Sedla. Ten se řítil sám na brankáře, obhodil si ho ve vápně a ten ho srazil. Jasná penalta! Tu s přehledem proměnil Pavel Dovhanyuk. Nakonec předvedl fotbalovou parádu Michal Hubr, který si tentokrát na levé straně pohrál s dvěma obránci, pak postupoval na branku, přišla další klička a před vápnem si narazil s Denisem Frimmele, poté obloučkem přes vybíhajícího gólmana vyzval ke skórování Lukáše Kalába, který rybičkou upravil na konečných 5:0.