Střelci: 61. Mach Marek, 72. Kohoutek Ota

Diváků: 270

Sestava: Andrés - Pluháček (Kaláb), Avdič, Žalud, Hubr - Ryšavý (Doubravský), Pařízek, Dovhanyuk, Kroutil - Havlín, Frimmel (Musil)

Komentář k utkání:

V dalším mistrovském utkání jsme odehráli derby se Zbrojovkou B. Obě mužstva v utkání ukázala svoji velkou kvalitu a tak diváci viděli parádní utkání. My jsme podali, zejména v prvním poločase výborný výkon, kterému však bohužel chybělo to nejdůležitější, naše góly. Domácí jsme v první půli vůbec nepustili do žádné větší šance a sami jsme si vypracovali tři vynikající příležitosti, které jsme neproměnili.
I ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, měli další šance, ale opět jsme vyšli gólově naprázdno. A tak přišel trest v podobě obdrženého gólu po rohu domácích. Snažili jsme se o vyrovnání, mj. po jednom závaru jsme trefili podruhé v zápase břevno. Dnes nám zřejmě nebylo souzeno dát gól. Domácí poté zvýšili na 2:0 a my jsme už bohužel nenašli sílu na zvrat v utkání. Sice jsme odjížděli notně zklamaní z výsledku, nicméně náš výkon je příslibem do budoucna.